Nová provozovna Jihlava_web_v3.jpg.png

Royal Barber & Shop je tradiční pánské kadeřnictví s vysokým standardem odvedené práce, nadstandardními službami, příjemným a profesionálním personálem. V současné době jsme druhá největší holičská síť v ČR. Všechny naše pobočky jsou stylizované do prostředí 50.let. Naši největší pobočku najdete přímo v centru Brna na ulici Minoritská 1. Dále vás rádi uvítáme v obchodním středisku Olympia Brno, Citi Park Jihlava, HyperAlbert Hodonín a Znojmo v hotelu Cosmopolitan na pobočce Bobycentrum, ve stylové pobočce na náměstí v Havlíčkově Brodě  a také na nově otevřené pobočce v Kuřimi na náměstí 1.května.

Prostory jsou založeny na designovém stylu tmavého dřevěného reliéfního interiéru, s důrazem na luxusní a prestižní služby a produkty. Naše služby nejsou jen o úpravě zevnějšku, ale také o relaxování. Přijďte si vychutnat atmosféru při sklence kvalitního rumu či whiskey a příjemné hudby. 

Budeme také rádi, když se k nám připojíte na našich sociálních sítích, kde můžete sledovat nejen naši práci, ale také zajímavé soutěže, aktualizace atd. Najdete nás na Instagramu, Facebooku a YouTube kanálu.

Stáhni si naší mobilní aplikaci pro rychlou rezrvaci !

Naše nová mobilní aplikace vám umožní rychlou rezervaci a mít přehled o náších novinkách a akcích. Zmáčkni tlačítko:

Pobočky