top of page

Máš zájem se stát součástí našeho Royal týmu?

Pokud ano, stačí kliknout na tlačítko registrace on-line, jednoduše vyplnit a odeslat formulář, kterým nám dáě jasné znamení, že chceš být součástí a členem Royal Barberu . Abychom tě podpořili k vyplnění a k správnému kroku v před, dovolíme si rátké představení toho, kdo jsme a čeho můžeš být součástí.

Royal Barber & Shop je vlajková loď společnosti Barber Company, která má ve svém portfoliu úspěšné projekty z oblasti barberingu, a to jedinou českou holičskou soutěž BarberBattle, která je držitelem postupu na mistroství Evropy. Také akreditovanou barber školu Barber School, která má vlastní holičské výcvikové centrum, a také je podpořena knihou pro holiče Základy Barberingu. Barber Company je také redakční společností vydávající časopis Barber Magazín s exkluzivitami ze světa barberingu. Jako novinku ve svém portfoliu má společnost Barber Company událost Barber Camp, tedy 4 denní tábor pro holiče na krásné Vranovské přehradě. Toho všeho můžeš být součástí a tvořit kreativní zajímavé barber projekty.

Na úvod bychom si dovolili jeden citát: "bez usilovné pracovitosti není ani talentů ani géniů". Pokud jsi pracovitý, spolehlivý, komunikativní a chceš být součástí největší sítě barbershopů v ČR, pak hledáme do našeho týmu právě Tebe! Můžeme Ti nabídnout pravidelné vzdělávání, super kolektiv, dobré ohodnocení, kariérní růst atd. Proto neváhej a dej nám o sobě vědět pomocí vyplněného formuláře.

Těšíme se na Tebe!

Co tě zajímá?

Nábor týmu

Dotační program

Kariérní postup

Hodnocení holičů

Benefiční program

Aktuální města kde hledáme barbera do týmu
- Vsetín
- Jihlava
- Kutná Hora


 

Personalista

Miroslav Semkiv

Personalista

Bohumil Kubesa

Kontakt na personalistu

Tel: +420 608 338 240‬

E-mail: personalni@royalbarber.cz

Kontakt na personalistu

Tel: +420 721 593 836‬

boby-semkiv.png
Bob.png

Dotační program

Chceš se stát holičem a pracovat na své kariéře u nás v Royal Barber & Shop, ale nejsi vyučený holič a nůžky jsi nikdy nedržel v ruce? Nemáš dostatek financí, aby jsi to změnil a investoval do holičského kurzu? Máme tu pro tebe řešení! Vyplň a odešli online formulář. Zařadíš se tak mezi žadatele o dotační program Royal. Tento program z tebe udělá holiče se vším všudy. Program zahrnuje:

  • tříměsíční akreditovaný rekvalifikační kurz v partnerské škole Barber School

  • základní vybavení pro holiče

  • možnost každodenní praxe po dobu kurzu

  • Royal Start školení 

  • knihu Základní znalosti Barberingu

  • intenzivní přípravu pro budoucí práci v Royal Barber & Shop

  • nonstop poradenství přes mobilní aplikaci.

Dotační program nemusí být schválen každému, proto záleží na potenciálu a trvalém pobytu žadatele. Uchazeč o dotační program žíjící ve městě (plánované nebo aktuální expanze) má velkou pravděpodobnost k vyhovění jeho žádosti.

Benefitní program

Benefitní program pro holiče Royal Barber & Shop poskytovaný našemi partnery. Tyto balíčky služeb jsou finančně velmi zvýhodněny a má na ně nárok každý od pozice Advancet barber.

1. Multi Sport - Zvýhodněná slevová karta na volnočasové aktiviti.

2. T-Mobil - Finančně velice výhodný paušál s neomezeným tarifem

3. GoldenGate - Investiční komoditní účet, možnost spoření do drahých kovů zalto, stříbro.

Partnerské výhody

Partnerské výhody od naší mateřské společnosti BarberCompany která má ve svém portfoliu rúzné společnosti z oboru, pořádající události, prodeje a školení pro barbery.

1. Barber Battle - Zdarma startovné na jakékoli soutěži.

2. Barber School - Pravidelné celoroční školení ve vzdělávacím centru zdarma. 

images_edited.png
TMobile_edited.png
bottom of page